Yeni nesil Yaşam Platformu!

Şehrinizdeki Firmalar, Restoranlar, Spor salonları, Güzellik Merkezleri, Emlak, Vasıta, Alışveriş keyfi ve Aradığın herşey!...

qr inzity

QR KOD MENÜ

Menünüzü QR Kod ile Müşterilerinize sunun…

Restoran, Cafe, Bistro veya Lokanta, Müşterilerinize/Misafirlerinize hijyenik bir şekilde Menünüzü sunun! Saniyeler içinde yaptığınız değişiklikleri Menünüze aktarabilme olağına sahip olun. Sorularınız için destek@inzity.com 

Nasıl Başlarım!

inzity.com’a üyeliğinizi başlatın.
-Mekanınız için bir Sayfa oluşturun.
-Menünüzü “Menü Ekle” kısmına yükleyin. 
-Sayfanızda oluşan QR Kod artık Sizin Menünüz.

IOS ve ANDROID uyumlu!

250 TL ve üstü Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

Firmanız, Mekanınız veya İlanlarınız entegre SEO ile Arama motorlarında kolayca bulunabilir olsun!... Yeni nesil e-Platform

Fırsat oluşturmak / sunmak için:
inzity.com’da Mağaza sahibi olmanız gerekir, Mağaza kurulumu çok basit ve ücretsizdir, Mağazanızı şimdi kur’un. Şehir Fırsatlarında sunmak istediğiniz ürününüzü Mağazanıza yükleyin, (Kategori seçimi yapmadan) ardından Fırsat Ekle/Oluştur butonunu tıklayarak formu eksiksiz doldurunuz (ürününüzü burdan Şehir Fırsatları sayfanıza tanımlayınız). Yönetim tarafından onaylanan Fırsatlar 2-4 saat içinde yayınlanır. Lütfen sadece Fatura kesebildiğiniz ürün veya hizmet için Fırsat oluşturulabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duymanız halinde destek@inzity.com a ulaşabilirsiniz.

Mağaza açmak artık çok kolay Mağaza başvuru formunu doldurun ürünlerinizi sisteme yükleyin ve tüm Türkiyeye hemen satış yapmaya başlayın, yok hayır ben uğraşamıyorum derseniz, ürünlerinizin XML Bayiiliğini bize verin biz satalım! Ürünleriniz ve Firmanız hakkında kısa bilgiyi destek@inzity.com adresine göndermeniz yeterli. (Ürünlerinizi CSV veya XML formatında yükleyebiilirsiniz) Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Gücü elinize alın ve ürünlerinizi istediğiniz fiyata satın.

inzity’de profil açın. Üretici olarak, kendiniz ve ürünleriniz hakkında bir şeyler yazın.
Ürününüzün bir fotoğrafını yükleyin ve devamında fiyat girin.
Ürünlerinizi net bir şekilde anlatan (tür, çeşit, ambalaj) bir açıklama yazın. Ürünlerinizin profesyonel paketlerde olmasını tercih edin,
(örneğin 12 adet 1 Litre Zeytinyağ veya 30 kg domates salçası) daha kullanışlı olacaktır.
Hedef kitlenizi ürünlerinizin ambalaj şekli belirkeyecektir, ör. Hoteller, Restoranlar veya Catering işletmeleri.
Ürün teslimatını kendiniz veya kargo aracılığı ile ücretsizce yapabileceğiniz gönderi bölgelerini belirleyin
(örneğin Türkiye genelinde, İzmir veya Çeşme İlçesi).

Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Sizi ziyaret etmek isteyenlere konum üzerinden Navigasyon sağlabilirsiniz. İster Sayfanızda ürünlerinizi satışa sunabilir ve online ödeme alabilirsiniz.

Mekanınız için Sayfanızı oluşturun, değerlendirmeler, yorumlar alın, interaktif iletişime geçin. Düzenlediğiniz Programlar/Eğlenceler hakkında bilgi verin videolarını paylaşın, Mutfağınız hakkında yorum yapın, Menünüzü ve fiyatlarınızı herkes görsün. Haritalarda bulunabilir olun. Tüm Türkiyede Bölgesel aramalarda yeriniz olsun, entegre konum ve Navigasyon sayesinde mekanınıza ulaşmak çok daha kolay olsun. Haberler/Duyurular kısmından işyerinizin haberlerini, duyurularını, açılış veya kampanya gibi bilgilerini yayınlayabilirsiniz. Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Tüm sektörler kendi sayfalarını oluşturabilir, resim ve video galerileri ile kitlelerin dikkatini çekebilir. Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Sizi ziyaret etmek isteyenlere konum üzerinden Navigasyon sağlabilirsiniz. İster Sayfanızda ürünlerinizi satışa sunabilir ve online ödeme alabilirsiniz. İndirim kulübü aracılığı ile kampanyalar düzenleyebilir, Şehir fırsatları tanımlayabilirsiniz. Haberler/Duyurular kısmından işyerinizin haberlerini, duyurularını, açılış veya kampanya gibi bilgilerini yayınlayabilirsiniz.

Tüm etkinlikleriniz için tanıtım sayfaları oluşturabilirsiniz! Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Bilet satışlarını tanımlayabilir, online takip edebilirsiniz. Organizatör olarak sayfanız varsa etkinliğe tanımlayabilirsiniz. Fuarlardan Konserlere, Bit pazarından Festivallere kadar herşey.

Eğitim ile ilgili tüm kuruluşlar bu platformda yer alabilirler. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, lise, Dil Eğitim kuruluşları, Sürücü kursu, Spor Eğitim Kulüpleri ve Eğitim veren tüm kuruluşlar. Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Tüm Estetik ve Sağlık uzmanları kendi bireysel veya Klinik düzeyinde Sayfalarını oluşturabilirler. Resim galerisi video galerisi ile uzmanlık alanlarına yönelik içerik sağlayabilirler. Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Tüm Gayrimenkul ve Vasıta ilanlarınızı Kurumsal/Bireysel ücretsiz yayınlayabilirsiniz. İşyerinizin Sayfasını oluşturun ilanlarınız ile ilişkilendirin.
İş İlanı, İş Arayanlar ilanı verin CV’nizi doldurun İş Sizi bulsun.

Nakliye Firmaları oluşturdukları sayfalarında Araç bilgilerini giribilir, konumunuzu Online olarak ayarlayabilirsiniz, haritalardan aracınızın konumu görüntülensin, Nakliye bilgilerini girin Nakliyelerden boş dönmeyin. Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarından Sizde faydalanın. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşın.

Bültenimize kayıt olun yeniliklerden ve Kampanyalardan ilk Siz haberdar olun!

inzity.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından inzity.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

© inzity.com | Tüm Hakları saklıdır.