Kurumsal

2002-2003 Eğitim - Öğretim Yılı'nda,150 yıllık Ahmet Mithat Efendi Çiftliği'nin 55 dönümlük arazisi üzerine kurulan Beykoz Kampüsü, Beykoz'un bu güzel ortamını bir eğitim vadisine dönüştürdü. Okullarımızın "Doğa Konseptli Eğitim Modeli" nin ilham kaynağı olan Beykoz Kampüsü, öğrencilerimize doğayla iç içe bir ortamda yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunuyor. Binicilik tesislerinden hayvanat bahçesine, trekking parkurlarından kamp alanlarına kadar tamamen doğayla iç içe olan Beykoz Kampüsü, yaşayarak öğrenme sistemini bugün diğer tüm okullarımızla paylaşıyor.

 

Teknolojiyi doğayla buluşturan Beykoz Kampüsü anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim imkanı sunuyor. Kampüs kamp alanları, yüzme havuzları, binicilik, trekking ve bisiklet parkurları gibi sosyal alanlarında diğer Doğa öğrencilerini de belli periyodlarla misafir ediyor. Çocukların ve velilerin hayallerindeki eğitim vadisi olan Beykoz Kampüsü, bugün Türkiye'nin en büyük kampüsü olmanın yanı sıra, dünyada kendi binicilik tesislerine sahip tek okul olma ünvanına sahip. Özgür ve mutlu çocukların daha iyi öğreneceği anlayışıyla doğayla eğitimin iç içe geçtiği benzersiz Beykoz Kampüsü eğitim başarılarıyla da bu tezi destekliyor.

İletişim
 • Adres

  Beykoz/İstanbul, Türkiye, Fener Yolu Cad. No:6 Dereseki - Akbaba,

 • Tel:

  0216 320 5200

 • e-Mail

  info@dogakoleji.k12.tr

Konum
Sanatsal Etkinlikler

Dekoratif Sanatlar, Modern Dans, Drama, Tiyatro

Sosyal Aktiviteler

Akıl ve Zeka Oyunları, Gezi Kulübü, Bilişim Kulübü, Robotik ve Kodlama, Yabancı Dil Kulübü, Müzik Kulübü, Satranç

Yabancı Dil Eğitimi

İngilizce, Almanca

Spor Etkinlikleri

Voleybol, Basketbol, Jimnastik, Beden Eğitimi, Yüzme

Fiziksel özellikler

Bahçe, Havuz, Akıllı Tahta, Kütüphane, Konferans Salonu, Bilgisayar, Laboratuvarı, Spor Alanı, Kapalı Spor Salonu, Yemekhane

Servis imkanları

Rehberlik, Servis, Güvenlik
  mood_bad
 • İlk yorum yapan sen ol.
 • chat
  Yorum ekle

  Ayrıca ilginizi çekebilir