Tanıtım Sayfanızı oluşturabilir, İlanınızı yayınlayabilir veya Mağaza/Satıcı Hesabı Oluşturabilirsiniz!

Sayfalarınızda, İlanlarınızda Kategori veya farklı bir öğe eksikliği olduğunu düşünüyorsanız, destek@inzity.com‘a bildiriniz lütfen.

Nerede ne Yenir

Mekanınız için Sayfa oluşturun, Mutfağınızı, Programlarınızı tanıtın, Günlük Menünüzü, Paket servisi bilgilerini paylaşın. Resim ve Video Galerisi Oluşturun, Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sayfa istatistiklerini görüntüleyin, Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Etkinlik & Bilet

Etkinlikleriniz için Sayfa oluşturun, Tiyatro, Konser, Fuar, Seminer bilgilerinizi, Biletli ise Bilet bilgilerini ve hatta satışını doğrudan kendi sayfanızda yapın. Resim ve Video Galerisi Oluşturun, Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Şehir Fırsatları

Ürününüz veya Hizmetiniz için bir Tarih aralığı seçin, indirim tanımlayın ve Şehir Fırsatlarında Kampanyanızı oluşturun. Resim ve Video Galerisi Oluşturun, Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sayfa istatistiklerini görüntüleyin, Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Çiftlik

Gücü elinize alın ve ürünlerinizi istediğiniz fiyata aracısız satın.Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sayfa istatistiklerini görüntüleyin, Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Firmalar

Her sektörün yer alabileceği inzity Firmalarda Sizde İşletmenizin sayfasını oluşturun. Resim ve Video Galerisi Oluşturun, Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Estetik & Sağlık

Tüm Estetik ve Sağlık uzmanları kendi bireysel veya Klinik düzeyinde Sayfalarını uzmanlık alanlarına göre oluşturabilirler. Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sayfa istatistiklerini görüntüleyin, Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Eğitim

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, lise, Dil Eğitimi, Sürücü kursu, Spor Eğitim Kulüpleri ve Eğitim veren tüm kuruluşlar. Resim ve Video Galerisi Oluşturun, Yorumlar ve Değerlendirmeler alın, Haritalarda bulunabilir olun. Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Nakliye

Nakliyelerden boş dönmekten usandınızmı? Aracınızı Durağınızı, Nakliye verilerinizi girin onlie yeriniz, istikametiniz, nezaman dönüş yapacağınız belli olsun. Haritalarda bulunabilir olun. Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

İlan Panosu

Günlük ilanlarınızı oluşturun ve paylaşın, Sosyal Medya ile etkileşimde olun, ve diğer olanaklardan yararlanın.

Blog / Haber

Duyurusunu yapmak istediğiniz bir haberinizmi var? ör. Yeni ürün, Açılış, Yıldönümü, Yeni Bayiilik, şimdi kolayca oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Mağaza / Satıcı Hesabı

Mağaza açmak artık çok kolay Mağaza başvuru formunu doldurun ürünlerinizi sisteme yükleyin ve tüm Türkiyeye hemen satış yapmaya başlayın, yok hayır ben uğraşamıyorum derseniz, ürünlerinizin XML Bayiiliğini bize verin biz satalım! Ürünleriniz ve Firmanız hakkında kısa bilgiyi destek@inzity.com adresine göndermeniz yeterli. (Ürünlerinizi CSV veya XML formatında yükleyebiilirsiniz) Entegre SEO sistemimiz sayesinde Arama motorlarında kolay bulunabilir olmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Mağaza kurulum ücreti YOK, Mağaza Aidatı YOK.

Emlak

Kurumsal veya Bireysel tüm Gayrimenkul ilanlarınızı Ücretsiz yayınlayabilir, paylaşabilir ve sayfa istatistiklerini takip edebilirsiniz.

Vasıta

Kurumsal veya Bireysel tüm Vasıta / Araç ilanlarınızı Ücretsiz yayınlayabilir, paylaşabilir ve sayfa istatistiklerini takip edebilirsiniz.

İş İlanı

Personel aramalarınızda Size Yardımcı olucak ilan platformu, Aradığınız özellikleri yazın Firma sayfanıza tanımlayın sonuça hızlı ulaşın.

İş Arayan

Profesyonel Şablonumuzu kullanarak kendi CV'nizi oluşturun iş Sizi bulsun.

inzity.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından inzity.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

© inzity.com | Tüm Hakları saklıdır.