Kalan zaman
 • 36

  Gün
 • 23

  SAAT
 • 45

  Dakika
Tanımı

KİM: Doğu Londra, Hackney Wick'ten bir adet electronika harikası: Matt West (vokal), Ed Smith (synthesizer), Sam Cunnington (davul) ve Paul Brown’dan (gitar) mütevellit Zola Blood.

NE YAPTI: 2013’te başlayan Zola Blood hikayesi, sadece birkaç demo sayesinde ışık hızıyla ilgi çekti. İkonik grup Talk Talk’un menajeri Keith Aspden, Zola Blood’a hayran kalmıştı ve ivedilikle albüm anlaşması imzaladı. Peşi sıra yayımlanan Grace ve Meiridian teklileriyle dünya çapında elektronik müzik bloglarının ve dinleyicilerinin göz bebeği konumuna geldiler. Sadece dört duvardan oluşan, penceresiz bir odada kaydettikleri bu şarkılar, Hype Machine listelerinde 1 numaraya yükselmelerini sağladı. Yakaladıkları ivme, BBC Radio 6 Music'in dünyaca ünlü DJ'i Lauren Laverne’ün de dikkatini çekti. Electronikalarını minimal tekno dokunuşlarıyla zenginleştirdikleri Play Out/Pieces of the Day isimli kısaçaların ardından, ilk albümleri için büyük bir beklenti oluştu. Bu beklentiye karşılık, 2017’de yayımlanan ve grubun yapımcılığını kendi üstlendiği ilk albüm Infinite Games’le fazlasıyla verildi. The Only Thing, Infinite Games ve Heartbeat gibi electronika harikaları, Zola Blood’ın ülkemizde de hayran kitlesine kavuşmasını sağladı. Ve artık buluşma vakti geldi! Zola Blood, ilk Türkiye konseriyle Salon’da.

NASIL: Moderat, The Acid, SOHN, Roosevelt, Bob Moses ve Son Lux’tan birini veya hepsini seviyorsanız, Zola Blood’ın organik ve dinamik electronikasına ilk dinleyişte tutulacaksınız.

Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim
 • Adres

  SalonİKSV

Kategoriler
Video
Konum
mood_bad
 • İlk yorum yapan sen ol.
 • chat
  Değerlendirme yap
   TurkishEnglishRussianItalianFrenchArabic