Select Language
AR AZ NL EN FR KA DE EL IW IT RU TR

MDA ART Mimarlık 2013 yılında İstanbul EYÜP Göktürk’te Mimar Gülçin Sarılar tarafından kurulmuştur.

Alanında deneyimli, önceliği memnuniyet ve güven olan mimari ve teknik ekibimiz ile disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik ve sürdürebilirlik esasına dayalı ve en iyi mimari kalitenin sağlanması amaçlanmaktayız.

Sektörümüzde gelişen teknoloji ve yenilikçi fikirleri takip ederek, sunacağımız kurulumdan çevre ve ürün tasarımına kadar her hizmetimizde bu vizyoner anlayış ile projeler geliştiriyoruz.

Tutkulu, işini seven bir mimarlık şirketi olarak vizyon ve beklentilerinizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. Kurulduğu ilk günden beri MDA ART Mimarlık olarak müşterilerimizin özel taleplerini göz önünde bulundurarak tasarımlarımızın müşteri zevkini ve tercihlerini yansıttığından emin olarak hareket etmeye gayret gösteriyoruz.

MDA-ART İç mimari, tadilat, ince işler, dekorasyon, renovasyon, özel tasarım tefriş üretiminin yanı sıra danışmalık alanında da derin bir tecrübeye sahiptir.

MDA-ART İç mimari, tadilat, ince işler, dekorasyon, renovasyon, özel tasarım tefriş üretiminin yanı sıra danışmalık alanında da derin bir tecrübeye sahiptir.
Eskişehir ve Tekirdağ Şehir Hastanelerine Medikal yerleşim danışmanlık hizmetleri sunulmuştur.
Mimarlık, iç mimarlık ve danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra birçok global markaya ev sahipliği yapmaktadır.
Göktürk ofisimizde; Mutfak alanında;
Lineadecor, Smeg, Franke, Blanco, Grohe, La Sommeliere Elica, Falmec, Elleci, Neolith, Coante, Belenco, Silestone, Dekton, Laminam, T-One by Kale markaları
Duvar kağıdı konusunda;
Sırpi, Limonta Rasch, Grandeco, Komar, Ravena, Adawall, markaları
İletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren tüm sürecin koordine edilmesi, konusunda uzman mimarlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Konum

Göktürk Merkez, Cami Sk. No:12, 34077 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye

İletişim formu

  Randevu al

   Sosyal Medyada Biz
   mood_bad
  • İlk yorum yapan sen ol.
  • Yorum ekle