1983 Yılında Serkis Reizyan tarafından kurulan ÖZSELİN DELİKLİ SAC babadan oğula aktarılan tecrübe ve müşteri portföyü ile bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İmalat sanayinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, piyasadaki tüm taleplere cevap verebilmeyi kendine ilke edinmiştir. ÖZSELİN DELİKLİ SAC 27 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve istenilen özelliklerde malları teslim edebilmek amacı ile sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Bünyesine kattığı tel erozyon, delik delme ve CNC işleme merkezi ile kalıpları maksimum hassaslıkta ve istenilen şekilde hazırlayabilmektedir. Ürünlerinin piyasadaki ürünlerden ayrılmasının en önemli özelikleri malların tamamen çapaksız ve düz olmasıdır. İşlenen delikler arasındaki merkez aralıklarındaki ölçü hassasiyeti buna eklenir. Hizmet ve kalitesinin bir kanıtı olarak görüldüğü ISO 90001-2000 belgesi alınmıştır. ÖZSELİN DELİKLİ SAC sektördeki liderliğini korumak amacıyla çalışmalarına yön vermektedir.

Özselin Delikli Sac Sanayi, 1983 yılında kurulmuştur. 27 yıllık deneyimi ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve malları zamanında yetiştirmek için uygun adımlarla ilerlemiştir. Delikli Sac 9 başlıkta incelenir. Bunlar;

Altıgen Delikli Saçlar
Çeşitli Saçlar
Değirmen Saçları
Dekoratif Saçlar
Genişletilmiş Saçlar
Kare Delikli Saçlar
Oval Delikli Saçlar
Platform Ve Yürüme Saçları
Yuvarlak Delikli Saçlar
Delikli Sac Sanayi ’ nin kullanım alanları;

İlaç Sanayisinde
Filtrelerde
Çimento Fabrikalarında
Isıtma ve Soğutma sistemlerinde
Un ve Yem elemede
Havalandırma ve fırın tabanlarında
Yuvarlak Delikli Sac: Değirmen, fındık, aydınlatma ve otomotiv sanayilerinde çokça kullanılır. Paslanmaz olarak Avrupa’da 0,5 mm delik çapına kadar üretilir.

Oval Delikli Sac: NFE 81040, NFE 81061, NFE 81063, ISO 7805 ve ISO 7806’dır. Saclarda bilinmesi gerekenler;

Şekli ve boyutu
Kalınlığı
Delik aralıkları
Deliklerin Yönü
Kare Delikli Sac: Soğutma depolarında, takım tezgâhlarında, büro mobilyalarında ve dekoratif alanlarda kullanılır.

Platform Ve Yürüme Sacları: İnşaat iskelesi, çekici araçları, yangın merdivenleri vb. yerlerde kullanılabilir.

Genişletilmiş Saçlar: Gerdirilmiş metal ve baklava delikli sac olarak da bilinir. Kalınlıkları ve aralıklarının çeşitli olmasından dolayı rahatlıkla kullanılabilir.

Altıgen Delikli Saçlar: Görsel bakımından gerekli durumda sıklıkla tercih edilir. Özellikle tasarım ve dekorasyon işi için uygundur. Yüksek performans görülür. Görsel olmayan alanlarda da kullanılabilmektedir.

https://inzity.com/firmalar/ozselin-delikli-sac/
Konum

İstanbul Mermerciler Sanayi Sitesi, Yapı Kooperatif 176 Ada 28 Parsel, 18. Cadde, No: 28, Köseler Köyü

İletişim formu

    360 Video
    mood_bad
  • İlk yorum yapan sen ol.
  • Yorum ekle