Hakkımızda

Petes Makina 1963 yılından bugüne, Türkiye'de ilk imalatçı olmanın verdiği tecrübe ve haklı gurur ile 26.000 M2 alanında 180'e yakın konusunda uzman personeli ile Otomotiv, Raylı Sistemler, Havacılık, Endüstriyel servis ekipmanları sektörlerinde müşteri memnunyetini esas alarak yurt içi ve yurt dışında faaliyet yürütmeye ve katma değer yaratmaya devam etmektedir.

50 yılı aşkın deneyim...

1963 yılında Yüceışık ailesi tarafından kurulan PETES MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında Otomotiv  Servis Ekipmanları konusunda ilk imalatçı olma avantajı ile bugün de sektör liderliğini korumaktadır. 2010 yılı itibariyle Tren, Havacılık ve Endüstriyel Bakım Ekipmanları sektörlerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Petes Makina, Kemerburgaz tesislerinde 24540 M2 açık alan üzerindeki  7545 M2 kapalı alanda yaklaşık 180 çalışanı istihdam etmektedir. Üretmekte olduğu ürünlerin arasında iki sütunlu, dört sütunlu, altı sütunlu yüzey liftleri, makas liftleri, hidrolik liftler, mobil kolonlu liftler, yağlama ekipmanları , hortum makaraları, kriko, kompresör ile birlikte özel sipariş üzerine imal edilen yük platformları, çelik konstrüksiyonlar, araç altı sehpa ve benzeri mamuller yer almaktadır.

İletişim
 • Telefon

  0212 360 19 50

 • E-mail

  petes@petes.com.tr

 • Adres

  Selanik Bulvarı No:13, Kemerburgaz Istanbul - Türkiye

Konum
  mood_bad
 • İlk yorum yapan sen ol.
 • chat
  Yorum ekle