INZITY.COM

inzity.com, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, inzity.com ile postmyparts.com’un ortaklığında Nisan 2019’da kuruldu. INZITY, Postmyparts.com teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini INZITY bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir. Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, inzity.com yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmak üzere açık pazar platformu sektörel aramaların/alışverişin yeni adresi "inzity.com”u açtı. inzity.com; her kesime, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. inzity.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve  e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de inzity.com dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce üyü işyerinin olduğu inzity.com’da, avantaj dolu alışverişin ve gezmenin keyfini çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede sektörel e-ticaret’te sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem üyü işyerlerine yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.