inzity.com avantajları saymakla bitmez!…

Binlerce INZITYCLUB üyesine indirim tanımlamak (indirim oranı belirlemek) Kampanya düzenlemek ve İşyerinizin bundan yararlanmasını sağlamak için İşyerinizi inzity.com’a ekleyin veya Sahiplenin tüm fırsatlardan yararlanın. İstediğiniz zaman indirim oranlarını değiştirir veya iptal edebilirsiniz. Tanıtım yazılarınızı veya duyurularınızı  duyuru@inzity.com adresine gönderebilirsiniz.! “DUYURU” panelinde yayınlansın!

İşletmenizin Sayfasını oluşturun, Sizinde arama motorlarınada avantajınız olsun!
Firmanıza özel sayfa ekleyin, Sizde Türkiye’nin en genç platformunda yerinizi alın, Firmanızın tanıtım sayfasını, resim ve video galerisini oluşturun. inzity.com mobil uyumludur, sayfanızı ziyaret edenler konum alabilirler, mağaza oluşturduysanız alışveriş yapabilirler veya Sizinle doğrudan iletişime geçebilirler. İlanlarınızı etkinlik ve duyurularınızı hatta kampanyalarınızı bu platformda >ücretsiz< yayınlayabilirsiniz. inzity.com sosyal medya desteklidir. ŞİMDİ KAYDINIZI OLUŞTURUN!

Türkiye’nin engenç platformu inzity.com *SEO* optimizasyonunu dert etmeden mağazanızın ve ürünlerinizin internette bulunabilir olmasını istermisiniz? Kendi kampanyalarınızı, indirim kuponlarınızı ve kargo ayarlarınızı yapabilirsiniz. Tüm mağaza ve ürünler mobil uyumludur, google haritalarda konum ve navigasyon yapılabilir.
Hemen online mağazanızı kurun, ürünlerinizi yükleyin ve satış yapmaya başlayın, üstelik kurulum ücreti YOK, Mağaza aidatı YOK! Şimdi
Mağaza kurulumunu başlat! 

Yorumlar

mood_bad
  • İlk yorum yapan sen ol.
  • chat
    Yorum ekle