"Qr Kare Kod" istediğiniz gibi...

e-Restoran | QR Menü

Kağıt menü basmaya SON. Menünüzde her fiyat değiştirdiğinizde, yeniden menü bastırmak zorunda değilsiniz. Hijyenik QR KOD Dijital Menü ile, 1 Dakikada ürün ekleyebilir, silebilir ve fiyatları değiştirerek, menünüzü güncelleyebilirsiniz. Müşterileriniz masada bulunan QR kodunu cep telefonunun kamerasına okutarak menüyü görebilir veya evinden sipariş verebilir.

QR Karekod | dijital magnet

Bir QR Kod’lu Magnet’e neler sığar?

Siz İşletmenizi/Menünüzü güncelledikçe Dijital Magnet’inizin bulunduğu her mekanda içeriği güncellenir. QR Karekod işletmenize özeldir, sadece Sizin Menünüze/Ürünlerinize, İşletmenize erişim sağlar. Örnek İşletme sayfası görüntülemek için tıklayın. 

qr karekod etkinlik

İşletmenizin tüm etkinlikleri Qr Karekod olan heryerde. Kendi Şehir fırsatlarınızı oluşturun ve paylaşın, kendi Kampanyalarınızı… Kupon, indirim kuponları tarihe dayalı veya sadece belirli bir Ürüne tanımlayın. Seçeneklerinizi artırın, maliyetlerinizi düşürün!

Dijital Qr Magnet

Standart bir Magnet'e neler sığdırabilirsiniz?
Tam detaylı Menünüzü, Günün Menüsü, Günün Çorbası, Paket servisi bilgileri, Konum bilgisi, entegre WhatsApp bilgisi ve daha birçok özellik...

Tara-kullan QR Menü

QR Karekod işletmenize özeldir, sadece Sizin Menünüze ve işletmenize erişim sağlar. Uygulama veya program gereksinimi duymaz. Özel menünüzü her yerden hemen yükleyin/Güncelleyin.

Şehir fırsatları/Kampanyalar

Ürünleriniz veya Hizmetleriniz ile ilgili Şehir fırsatları, Promosyon / Kampanyalar (indirim kuponları) oluşturun Sosyal Medyada paylaşın...

Ayrıcalıklı günler

Canlı Müzik, DJ veya Workshop gibi Programlarınızı şimdi oluşturun ve kolayca tek tuş ile Sosyal Medyada paylaşın.

Kullanım alanları

Misafirleriniz için Masalarda, Kartvizitinizde, Dijital Magnetlerinizde, Broşürlerinizde ve aklınıza gelebilecek heryerde...

15 Dilde çeviri

Menünüz ve İşletme sayfanız şimdi 15 Dilde çeviri ile Arapça, Azeri, Dutch (Hollanda), İngilizce, Fransızca, Gürcü, Almanca, Hebrew, İspanyolca, İtalyanca, Pers, Rusca, Sırpça, Yunanca ve Ukraynaca.

Maliyetleri azaltır

Kağıt menü basmaya SON. Menünüzde her fiyat değiştirdiğinizde, yeniden menü bastırmak zorunda değilsiniz. Hijyenik QR KOD Dijital Menü ile, 1 Dakikada ürün ekleyebilir, silebilir ve fiyatları değiştirerek, menünüzü güncelleyebilirsiniz.

İşletmenizi ekleyin

Menülerinizi, Mutfağınızı tanıtın, Happy hours, Günün menüsü, Şefin önerisi Menülerinizi öne çıkarın Rezervasyon almaya başlayın.