Paket servisine nasıl başlarım!

giris

Sisteme üyelik

inzity.com adresine üyeliğinizi başlatmak 1.ci adımınız!

İşletmenizi Ekleme

Mekan İşletme Ekle kısmını tıklayarak, ne yapmak istediğinizi seçiyorsunuz.

ekle tikla
paket servisi adimlari

Paket servisi hesabı oluşturun!

Doldurmuş olduğunuz form kısa zaman içinde değerlendirilir ve hesabınızın içeriğini kurmaya başlayabilirsiniz.

İşletmenizin kurulumu

İletişim bilgileriniz, servis/mesai saatleriniz ve servis yaptığınız bölgelerin seçimini, yönlendirmeleri takip ederek kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

paket servisi adimlari2
paket servisi urun ekleme

Menüye Ürün eklemek!

Ana Panelinize girince sol tarafta görüceğiniz menü panelinde ÜRÜNLER>>ÜRÜN EKLE sekmesini tıklayın ve görselde görüldüğü gibi ürünlerinizi ekleyin. Bu adımları tekrarlayarak ürününüzün güncellemesini 7/24 yapabilirsiniz.

Konuyla ilgili destek Ekibimize herzaman ulaşabilirsiniz destek@inzity.com

TEBRİKLER!… SERVİSE HAZIRSINIZ ve ONLİNE SİPARİŞ alabilirsiniz.

İşletmenizin sayfasını kontrol ediniz inzity.com/online/işletmeniz Kurulum aşamasında İşletme Adı olarak belirttiğiniz Ünvandır. (Ana panel üzerindeki Benim İşletmem) butonunu tıklayarakta ulaşabilirsiniz. İşletmeniz için ÜCRETSİZ Tanıtım sayfası oluşturmayı ihmal etmeyin, bu Sizin bulunabilirliğinizi arttırır ve Misafirlerinizin Mekanınızla ilgili yorum yapmasına olanak sağlar. Kontrol paneli üzerinden istediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz. İyi satışlar. inzity.com ekibi

Sizin adınıza İşletmenizin kurulumunu Ekibimiz yapsın istermisiniz? Paket servisi hesabı oluşturduktan sonra destek@inzity.com adresine İşletme bilgilerinizi, menünüzü, dağıtım bölgenizi “Postakodu” veya “mesafe yarı çapı” ör. 7km, servis saatlerinizi/günlerinizi gönderin. (bazı durumlarda ek bilgi istenebilir.) Ekibimiz yoğunluğa göre 24 ila 48 saat içinde İşletmenizin sayfasını ve Paket servis altyapısını hazırlasın.