QR MENÜ NASIL YAPILIR!

inzity.com’a kaydınızı gerçekleştirin

Sayfanın sağ üst kısmında bulunan “HESAP AÇ” butonunu tıklayın

İşletmenize uygun seçiminizi yapın

Kendiniz hazırlayacaksanız “69TL/yıl” paketini seçiniz

İşletme sayfanız Hesabınız açıldıktan sonra oluşur ve “Sayfalarım” linkinden içeriğine ulaşabilirsiniz / oluşturabilirsiniz. **oluşturduğunuz tüm içerik bu sayfada gösterilir**

Hesabınızdan “QR Menü ” veya “İşletme Paneli” linkini tıklayarak Menünüzü, ürünlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. (eklediğiniz ürünlerin ilgili kategorilerde “Ana yemekler, çorbalar vs. yer almasına dikkat ediniz)
Eklenen ürünler 1-2 Saat içinde gösterilmeye başlar.

İsteğe bağlı olarak QR Menünüzü Paket Servisi içinde kullanabilirsiniz, Servis bölgesi ve servis maliyetleri gibi ayarlar için “İşletme Paneli” tıklayabilir veya destek ekibimizden bu ayarların yapılmasını talep edebilirsiniz. (ücretsiz)

Hesabınızdan giriş yaparak 7/24 Menünüzü güncelleyebilirsiniz.

Hesap açmanıza takiben Size gönderilen QR KOD Size ve İşletmenize özeldir sadece Sizin sayfalarınıza ve Mağazanıza erişim sağlar, QR KOD’unuzu Misafirleriniz için Masalara, Kartvizitinize, Magnetlerinize veya Broşürlerinize koyabilir “Dijital Broşür / Menü olarak kullanabilirsiniz.

Sayfalarınızda sadece işaretlediğiniz / doldurduğunuz alanlar gösterilir.

Tek bir QR Karekod Size yeter…

Yardıma ihtiyaç duymanız halinde lütfen destek@inzity.com adresine talepte bulunun, acil durumlarda WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz!

İşletme bilgilerinizin gönderimi

Menünüzü
gönderin
inzity ekibi
hazırlasın!

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Seçeneklerinizi arttırın, maliyetlerinizi düşürün...