QR MENÜ NASIL YAPILIR!

inzity.com'da hesap açın

Sayfanın sağ üst kısmında bulunan "HESAP AÇ" butonunu tıklayın

İşletmenize uygun seçiminizi yapın

Kendiniz hazırlayacaksanız "149TL/yıl" paketini seçiniz

İşletme sayfanız Hesabınız açıldıktan sonra oluşur ve "Sayfalarım" linkinden içeriğine ulaşabilirsiniz / oluşturabilirsiniz. **oluşturduğunuz tüm içerik bu sayfada gösterilir**

Hesabınızdan "QR Menü " veya "İşletme Paneli" linkini tıklayarak Menünüzü, ürünlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. (eklediğiniz ürünlerin ilgili kategorilerde "Ana yemekler, çorbalar vs. yer almasına dikkat ediniz)
Eklenen ürünler Menünüzde hemen gösterilmeye başlar.

İsteğe bağlı olarak QR Menünüzü Paket Servisi içinde kullanabilirsiniz, Servis bölgesi ve servis maliyetleri gibi ayarlar için "İşletme Paneli" tıklayabilir veya destek ekibimizden bu ayarların yapılmasını talep edebilirsiniz. (ücretsiz)

Hesabınızdan giriş yaparak 7/24 Menünüzü güncelleyebilirsiniz.

Hesap açmanıza takiben Size gönderilen QR KOD Size ve İşletmenize özeldir, sadece Sizin Qr Menü/Sayfalarınıza ve Mağazanıza erişim sağlar, QR KOD'unuzu Misafirleriniz için Masalara, Kartvizitinize, Magnetlerinize veya Broşürlerinize koyabilir "Dijital Broşür / Menü olarak kullanabilirsiniz.

Sayfalarınızda sadece işaretlediğiniz / doldurduğunuz alanlar gösterilir.

Tek bir QR Karekod Size yeter...

Yardıma ihtiyaç duymanız halinde lütfen destek@inzity.com adresine talepte bulunun, acil durumlarda WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz!

Online Menü Nasıl Çalışır?

Online Menü, internet üzerinden hazırlamış olduğumuz bir menüdür. Müşterileriniz telefonu ile bu siteye girerek menünüzü görebilir. Bunun için Hesap açtıktan sonra Size göndereceğimiz Kare kodu kullanabilirsiniz. Müşterileriniz bu kodu telefonlarının kamerasından okuttukları zaman telefonlarında sizin Menünüz / İşletme sayfanız açılacaktır. Bu sayede fiziki menüye hiç dokunmadan işletmenizdeki menüleri görebileceklerdir.

QR Menu Nedir? Online Menu Nedir?

Bir restorana veya kafeye gittiğinizde garsondan bir menü istediğinizde size fiziki olarak önceden hazırlamış oldukları menüyü getireceklerdir. Çoğu işletmenin menü içeriği sürekli değiştiğinden fiziki menüleri dahi yoktur, oysa online Menüleri 7/24 güncelleme imkanına sahip olursunuz. Dünya üzerinde yaşanan COVID-19 salgını nedeni ile artık müşteriler fiziki menüyü elleriyle tutmak istemeyeceklerdir. Bu sebeple fiziki menülere en güzel seçenek olarak Online Menüler gelmektedir. İşletmelerinize online menü yaptırarak müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Maliyetleri azaltır

Fiziki menülerde yer alan ve her menü değişiminde ekstra bir gider ortaya çıkaran baskı ve tasarım ücretleri, kare kod menü sistemi ile son buluyor. Tamamen online olması nedeni ile ergonomik bir erişim imkanı sunan temassız menüler, istenen her saniye değiştirilerek kolay bir kullanım olanağını işletmelere sunabiliyor.

Aynı zamanda işletmenizde satışa sunulan istediğiniz sayıdaki ürünü, menüye tanımlayarak müşterilerinize sunabileceğiniz gibi istediğiniz fiyat segmentini seçerek kendi fiyatlarınızı oluşturabilir, istediğiniz ürün dizilimini ayarlayabilir ve istediğiniz ürünlerin menü başlıklarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede tamamen temassız ve online bir menü yaratarak, müşterilerinizin okutacağı kodlar ile erişilebilen işletme menüleri sayesinde; tamamen temassız bir kullanım ve hijyenik işletmelere sahip olabilirsiniz. İşletme sahipleri menü baskıları sırasında gözden kaçırdıkları yazım hataları ve ürünlerin mevsimsel olarak menülerde farklı sayfalarda bulunmasını istemeleri gibi sorunlar Qr menü sistemlerinde tamamen ortadan kalkmış durumda. Çünkü yazım hatası düzeltmek, ürünlerin sıralarını bulundukları konumları değiştirmek hatta ürün kategorilerinin sırasını değiştirmek gibi işlemler inanılmaz basitleşmiş durumda.

Tüm Cihazlar ile Entegre Sistem

QR kodlu online menü sistemi ile mobil cihazların kameralarından okutulabilen kare kodlar, tamamen işletmeye özel ve benzersiz olacak şekilde oluşturulmuş olması sebebi ile taranması durumunda müşterileri işletmenin menüsüne otomatik olarak yönlendiriyor üstelik ekstra hiç bir uygulama yüklemelerine gerek kalmadan!

Tüm mobil cihazlar ile entegre çalışarak müşteri deneyimini en üst düzeye taşıyan QR temassız menüler, şu işletim sistemine sahip cihazlar ile birlikte çalışabiliyor;

  • Android
  • IOS
  • Windows Phone

En sık kullanılan ve dünya mobil sistemlerinin %99'luk bir kısmını oluşturan bu işletim sistemleri, QR kod sistemli online menüler ile uyumlu çalışan işletim sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle tüm mobil cihazlar ile entegre bir şekilde çalışan QR kodlu menüler, kullanıcıların işletmenin masalarının üzerinde bulunan kare kodları okutması durumunda kişiyi menüye aktararak saniyeler içerisinde temassız bir deneyimi kullanıcılara sunuyor.

İşletme bilgilerinizin gönderimi

Menünüzü
gönderin
inzity ekibi
hazırlasın!

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Seçeneklerinizi arttırın, maliyetlerinizi düşürün...