Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana menüden hesabınıza sırası ile: “Ürün kontrol paneli” ne girdikten sonra sol tarafta göreceğiniz menüden >> Ürünler >> Yeni ekle tıklayarak menünüze ürün girişi yapabilirsiniz, menünüzü/Ürünlerinizi girerken doğru kategorize ettiğinizden emin olun.

Evet satabilirsiniz, Bilet satışı için sırasıyla:

Mağaza/Satıcı hesabı oluşturmalısınız, Bilet görselini, Fiyatını ve diğer ürün bilgilerini burada Mağazanıza/Satıcı hesabınıza tanımlayınız. Eğer bir etkinlik için farklı biletler varsa bunları’da buradan tanımlamalısınız. (ör. Çocuk veya indirimli biletler…)
Şimdi Etkinliğinizin Tanıtım sayfasını oluşturabilir ve tanımladığınız biletleri buradan satışa sunabilirsiniz.

Destek için bizimle irtibata geçiniz. destek@inzity.com

Bilet satış komisyon ücretleri: %5+KDV (Kredi kartı komisyonları dahil)

Sistem altyapımız tüm sektörleri kapsamaktadır, her işletme kendine has özellikleri ekleyebilecek içerik oluşturabilir. Kendi işletmenize veya sektörünüze yönelik eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. destek@inzity.com

Sayfamızdaki tüm hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Mağaza başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olucaktır, ekibimiz bilgilerinizi inceleyip en kısa zamanda başvurunuzu sonuçlandıracaktır.

inzity.com platformunda Mağaza kurulum ücreti ve aidat yoktur. Daha detaylı bilgiyi “​Pazaryeri kullandırma sözleşmesi” içeriğinden edinebilirsiniz.

Sistem altyapımız Rehber gibi çalışmaktadır, ancak klasik rehberin aksine kendi işyerinizi sahiplenerek içeriğini kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Kayıt oluşturmanız veya işletmenizi Sahiplenmeniz neden Önemli ve neler yapabilirsiniz!

Klasik “Hakkımızda” içeriği işletmenizin varsa “Sloganı-Vizyonu” ve elbette Faaliyet alanları.

En hızlı iletişim olan Görsellik olmazsa olmaz elbette: İşyeriniz için oluşturacağınız Resim Galerisi ve Videolarınız/360 için sonsuz seçenekler.

İletişim bilgileri ve Google Haritalar Applikasyonu ile çok daha rahat, Ziyaretcilerinize doğrudan Konum alma imkanı sunmakta ve tek tuşla Size ulaşabilmesi sağlayan altyapısı ile entegre olmuş bir hizmet sunmakta.

İşletmenizin Kampanya ve Duyurularını sistem üzerinden oluşturabilir ve istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Yeme&İçme işletmenizmi var! online Menülerinizi oluşturun, Günün menüsü, Canlı Müzik programları ve diğer gün ve Organizasyonlarınızın duyuruları yapabilir, Rezervasyon alabilirsiniz.

İşletmenize gelen tüm yorumları cevaplayabilir ve Sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Aramalarda bulunur olmanız için anahtar kelime yazma imkanı sunan altyapımız sayesinde hem site içi hem internet ortamında kolay bulunur olmanın nimetlerinden yararlanırsınız.

Yayınınız eğer Tarih verilmiş bir etkinlik değilse yayınlanmaya devam eder.

Dilediğiniz kadar Şube/Bayii Entegre edebilirsiniz. Siparişlerinizi Merkezi veya bağımsız Şube/Bayii olarak alabilirsiniz.

Online olarak gelen siparişlerinizdeki komisyon ücreti %5+KDV/15 gün şeklinde işleme alınmaktadır. Daha detaylı bilgiyi Pazaryeri Sözleşmesinden edinebilirsiniz.

Elbette, günün istediğiniz saatinde, ister İşletme sayfanızı, QR Menünüzü veya online olarak satışa sunduğunuz ürünlerinizi Kontrol paneli üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Evet satabilirsiniz, öncelikle “Mağaza açma” formunu doldurmanız gerekmektedir. “Pazaryeri kullandırma sözleşmesi”ni onayladıktan sonra, sunmak istediğiniz ürün görselini “mağaza yöneticisi >> ürünler >> yeni ekle” kısmından sisteme yüklemeniz gerekecek, daha sonra oluşturduğunuz sayfadaki Fırsat linkinden aktif edebilir veya kendinize ait bir MAĞAZA açabilirsiniz ör. https://inzity.com/shop/sizinmagaza.

Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi herdaim değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Sisteme üye olduğunuzda yapmanız gereken >> işyeri/ilan Ekle >> ve kendinize uygun ilan platformunu seçmeniz, sonrasında ilanınızla ilgili alanları doldurmanız yeterli olucaktır.

İşletmeniz veya sektörünüz ile ilgili eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri lütfen destek@inzity.com ‘a bildiriniz.

Müşterilerinize konum yollamak veya işyerinizi, ofisinizi tarif etmekle vakit harcamayın, kendileri tek tıkla sayfanızda konum veya Navigasyon bilgilerini edinebilirler.

E-Ticaret siteniz var fakat ilgilenemiyorsanız XML çıktınızı (XML bayiiliğinizi) bize vererek ürünlerinizin satışı ile biz uğraşalım. Sisteme tanımlı “Satıcı”larımız Sizin ürünlerinizin farklı platformlarda Sizin tanımladığınız şartlarda satışını üstlensin, Siz keyfinize bakın. Ürünleriniz için tanımladığınız komisyon dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Sürekli yeni ürünlerin eklendiği sistemde Kendinize kurumsal/bireysel olarak bir Mağaza açtığınızda sistemimize entegre olan ürünleri kendi mağazanıza aktarabilir ve komisyon karşılığında ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bu ürünlerin satışını ister sosyal medyada veya mailing sistemi ile veya tercih ettiğiniz diğer yöntemler ile satabilirsiniz. Elde ettiğiniz satış komisyonları doğrudan belirttiğiniz hesabınıza EFT olarak gönderilir. Diğer tüm işlemleri; stok kontrol, fatura veya Kargolamaları biz sizin yerinize hallediyoruz…

Sistemimiz tamamıyla IOS ve ANDROID mobil uyumludur.